wtorek, 12 lipca 2011

Wyzwanie trójstronne

Razem z Beatką i Gosią bierzemy udział w trójstronnym wyzwaniu. Inicjatorką była oczywiście Gosia, która podpatrzyła formę zabawy na jakimś blogu (szczegóły u Gosi na blogu). Zabawa polega na tym, że każda z uczestniczek przygotowuje zestaw do skrapolenia;) dla całej trójki. W pracy należy wykorzystać dokładnie wszystko co jest w przygotowanym zestawie. Pierwsze zestawy przygotowała Gosia i wręczyła nam na czerwcowym spotkaniu wroclawianek. Miałyśmy miesiąc na wykazanie się:-)).

Zestawy Gosi - wielka niewiadoma:


a to zawartość:


Z całego zestawu udało mi się przygotować: 2 kartki, ATC, calineczkę i zakładkę do książki:


Tak wyglądają nasze wspólne efekty pracy, które zaprezentowałyśmy w sobotę na Dolnośląskich Letnich Warsztatach Craftowych :


ATC - kolejność od lewej: Beatka, Jola, Gosia:


Calineczki - kolejność następująca: na górze - Gosia, lewy dół - ja, prawy dół - Beatka:


Jesteśmy już w posiadaniu zestawów od Beatki - czas wykonania: sierpień i moich zestawów - czas wykonania: wrzesień. Z uwagi na sezon urlopowy zdjęcia pokażemy dopiero we wrześniu.

9 komentarzy:

 1. Wyszły Wam naprawdę super prace :) Czy można prosić o podpowiedź, gdzie kupić ten cudny zielony papier - strasznie mi się podoba! Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. wow! świetne kartki, gratuluje kreatywności ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Och dlaczegi Wy kobietki jesteście tak daleko ode mnie???. Piękne prace stworzyłyście, wzdycham i podziwiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zosiu - zerknij na bloga Gosi, ona u siebie wyszczególniła całą zawartość paczuszek. Na pewno jest nazwa papieru - a po nazwie może uda się trafić do właściwego sklepu.

  karka00 - dziękuję:*

  Aldona - może u Ciebie w Olsztynie jest więcej takich pozytywnie zakręconych jak Ty. Trzeba się tylko jakoś zgadać. Naprawdę warto.My spotykamy się już od ośmiu lat, szmat czasu.

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Papierowe cuda! Niesamowite, szczególnie jak się patrzy najpierw na te poszczególne części składowe, a potem na efekt końcowy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Prześliczne!Ciepło Cię pozdrawiam i życzę dużo wakacyjnego słoneczka:)
  Peninia

  OdpowiedzUsuń
 7. Super pomysł na zabawę, ale Wasze prace jeszcze lepsze. Z niecierpliwością będę czekała na to co zrobicie z kolejnych zestawów :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Rewelacyjnie to Wam wyszło, widziałam i byłam zachwycona:) Pozdrawiam. Aldona:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde pozostawione słowo. To krytyczne także.
Mobilizujecie mnie do dalszej pracy:-*